Länge ryktades det att svenske hollywoodkändisen Joel Kinnaman, 41, var tillsammans med supermodellen Kelly Gale, 25.
De la till exempel upp bilder på sig själva från samma hotell i Mexiko – men de bekräftade aldrig att de var där tillsammans. Men plötsligt började de lägga upp bilder på varandra. Och nu hör det till vanligheten att de visar upp sitt liv tillsammans – som nu.
Kelly Gale har haft stora modelljobb förVictoria's secret, Playboy och Sports illustrated men den senaste hon ställt sig framför kameran för är ingen mindre än sin egen älskling Joel Kinnaman. Och på bilden är hon spritt språngande naken i en öken i en pastellfärgad solnedgång.
”Solnedgång i öknen. Fotad av Joel Kinnaman. Åh, och jag naken”, skriver hon till bilden.
https://www.instagram.com/p/CIO0e7xJ0O1/?utm_source=ig_web_copy_link”Vi älskar varandra”
Joel Kinnaman fyllde nyss 41 år och då passade även supermodellen på att visa upp livet tillsammans med sin pojkvän i ett antal bilder.
”Jag älskar att leva livet med dig. 41 ser bra ut”, skrev hon då på Instagram.
På bilderna ses de busa med varandra på stranden, pussa varandra i fiskekläder och leka med sin gemensamma hund.
Kelly Gale har ofta frågestunder på sin Instagram och när hon fick frågan vad som gör förhållandet med Joel Kinnaman så bra svarade hon:
– Vi älskar varandra, vi har väldigt kul ihop och vi är superärliga, respektfulla och bara har en bra kommunikation.
Kelly Gale la till:
– Sen är han ganska het också.