Foto: Unsplash

Vi Föräldrar – kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Vi Föräldrar? Här hittar du kontaktuppgifter för frågor gällande bland annat prenumeration, kundservice, annonsering och redaktion.

Utdelningsadress

Vi Föräldrar
Bonnier Magazines & Brands AB
105 44 Stockholm

Besöksadress

Vi Föräldrar
Gjörwellsgatan 30

Telefon: 08-736 53 00

E-post: red@viforaldrar.se

Kontakta oss på redaktionen

Sara Tuncel, chefredaktör

E-post: sara.tuncel@mag.bonnier.se

Emma Hammenstig, ansvarig redaktör Vi Föräldrar magasin

E-post: emma.hammenstig@mag.bonnier.se

Maria Zamore, reporter och redaktör

E-post: maria.zamore@mag.bonnier.se

Tove Forsman, ansvarig redaktör Vi Föräldrar magasin (tjänstledig)

E-post: tove.forsman@mag.bonnier.se 

Jessica Erixon, art director

E-post: jessica.erixon@mag.bonnier.se

Marknad & annons

Isabella Wärnfeldt, tf marknadschef

Telefon: 08–736 53 00

E-post: isabella.warnfeldt@mag.bonnier.se

Sophie Anderson, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov – Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid

Telefon: 08-580 80 411

E-post: sophie@adsales.se

Vill du annonsera?

Annonsera här på sajten – hör av dig till vår säljare sophie@adsales.se!

Här kan du läsa mer om Vi Föräldrars målgrupp och varumärke.

Här finns materialspecifikation för digital annonsering. 

Här finns materialspecifikation för print-annonsering.

Prenumeration

Klicka här för att bli prenumerant på tidningen Vi Föräldrar.

Kundservice

Kundservice logga in här

Tel: 08–454 95 17

Dataskydd

Vill du komma i kontakt med Bonnier Magazines & Brands dataskyddsombud? Kontakta oss på: dataskyddsombud@mag.bonnier.se

Mer information angående dataskydd hittar du här.

Vi använder cookies för att förbättra funktionaliteten på våra sajter, för att kunna rikta relevant innehåll och annonser till dig och för att vi ska kunna säkerställa att tjänsterna fungerar som de ska.

Läs mer

Black Friday 70% rabatt på mama & 24 andra titlar. Köp här!