Orgasmkvinnan har hittat sitt livs kärlek
- Jag har hittat min Superman, säger hon till News of the World.
Michelle Thompson från Lancashire, England har ett krävande sexliv. Hon lider av
Persistent Sexual Arousal Syndrome som bland annat innebär att hon har extremt mycket högre sexlust än andra kvinnor. Inte nog med det, hon kan få orgasm varje gång hon har sex. Men trots detta enorma sexlusten blev Michelles tidigare partners avskräckta. De kunde helt enkelt inte hålla Michelles tempo i sovrummet.
"Andrew förändrade mitt liv"
Men nu kan den 43–åriga singelmamman skatta sig lycklig. Hon har funnit sitt livs kärlek och en man som lika ofta är sugen på sex som hon själv. Andrew, 32, är hennes Superman säger hon till samma tidning.
– Andrew har förändrat mitt liv. Jag har slutat leta efter botemedel för alla mina orgasmer nu när jag hittat honom. Vi kan älska tio gånger om dagen ibland.
Skrämde iväg värsta hingster
Michelles ovanliga tillstånd gör att hon kan få orgasm närsomhelst och vart hon än går. Hon kan få det när hon kör bil, handlar eller bara sitter still.
– Jag vet att jag är lycklig att kunna få så många orgasmer när det finns kvinnor som aldrig får någon, men mitt tillstånd har förstört mitt kärleksliv, säger hon.
Michelle har dejtat ett antal män före Andrew men ingen av dessa kunde hålla igång sexlusten lika mycket som hon själv. En kille som hon var ihop med i fem år var helt slut när de bröt förhållandet.
– Det fanns män som trodde att de var riktiga hingstar men efter ett tag bad de mig att sluta.
Springer över till Andrews hus för sex
När hon träffade Andrew som är hennes granne var hon orolig över att han skulle tröttna på hennes ovanligt pigga sexlust, precis som alla hennes tidigare pojkvänner. Men där fanns det ingen tid och plats för oro. Andrew skrattade och sa att han kunde hålla på hur länge som helst.
– Jag kan ha sex 24 timmar om dygnet, så kan även han. Ofta får jag springa över till hans hus på andra sidan gatan för att ha sex. Vi brukar älska tio gånger om dagen, berättar Michelle.
– Jag har letat efter någon som Andrew och nu har jag hittat honom. Jag är i himmelen nu.
När denna intervju gjordes av News of the World med Michelle fick hon orgasm var tredje minut.
Av Arna Sunje
arna.sunje@expressen.se



