Fixa fint i hemma – med små medel

Massor av inredningtips hittar du här!

Har du tur?

Du kan bli miljonär. Ta chansen här!

Storlek på text:
Skriv ut text
Det var Jason som tog det första steget. Foto: Denise Truscello Det var Jason som tog det första steget. Foto: Denise Truscello

Så fann Britney och Jason varandra

Annons:

Från jobbsamarbete till kärlek. Nu avslöjar Britney Spears och Jason Trawick om hur deras romans började. Det här skriver tidningen People.

I december förra året förlovade sig Britney Spears, 30, och Jason Trawick, 40, med varandra. Han hade då jobbat som en av hennes agenter och var den som tog det första steget.

 

För Elle magazine avslöjar Trawick:

 

- Det var ett sånt ögonblick när hon vände sig om, snurrade runt, så att vi stod öga mot öga, och då…”

 

Men blir sedan avbruten av Britney.

 

- Okej, nu räcker det älskling. Du kan säga att det var fint, det räcker.

Annons:
MEST LÄST PÅ EXPRESSEN.SE/NÖJE
Annons:
Annons:
Annons:
EXTRA
EXTRA
Annons:
MEST LÄST I DAG
EXTRA
REBECCA STELLA SIMONSSONS BLOGG
Annons:
EXTRA
Senaste nytt
Annons:
MODEBLOGGEN
Annons:

Rapportera textfel

Tack för att du hjälper oss att rätta fel. Även om vi alltid försöker skriva så korrekta artiklar som möjligt kan det ibland smyga sig in felaktigheter. Därför uppskattar vi din felrapport. Rapportera vad i artikeln som inte stämmer i formuläret nedan. Det kan handla om stavfel, bildfel, syftningsfel eller faktafel. Var gärna så tydlig som möjligt angående vad felet gäller. Tack för din hjälp!

Felaktigt mejl
Du måste fylla i en kommentar:
Ajax loader