Björn Skifs.
Så heter artisten som Expressen.se:s läsare helst vill se i den nya säsongen av "Så mycket bättre".
- Det är jättekul, verkligen. Ett erkännande av något slag, säger den folkkära sångaren.
Och berättar hur han tänker kring att medverka i programmet.
Första säsongen blev en knockoutsuccé.
Den andra säsongen fortsatte i samma spår.
Och nu har TV4 bekräftat att det även blir en tredje omgång av "Så mycket bättre".
Men glöm namn som Joakim Thåström, Ulf Lundell och Agnetha Fältskog - för Expressen.se:s läsare finns det ingen tvekan när det gäller vilken artist de helst ser i tv-rutan nästa år.
Han heter Björn Skifs.
- Det är häftigt, naturligtvis fantastiskt. Det är kul att de tror att jag skulle göra något bra av det där och att de vill se mig i rutan. Det är jättekul, verkligen. Ett erkännande av något slag, säger Björn Skifs till Expressen.se.
Har du fått frågan att medverka i nästa säsong?
- Det har väl glunkats om det, men ingenting så att jag måste ta ställning till det än. Man får se hur det känns, och vad jag i övrigt gör av min sommar. Det går ju ett par veckor till det där, och en jävla massa andra förberedelser också, vilket gör att en stor del av sommar går, och den är väldigt helig för mig.
- Så det är många aspekter som man måste ta hänsyn till när man ska ta beslut. Men att läsarna vill se mig i programmet tar jag som en fantastisk gest, det är makalöst kul. Sedan får man se vad som händer.
"Ska avslöjas saker"
Björn Skifs, 64, har tidigare tackat nej till att medverka i "Så mycket bättre".
Dels på grund av tidsbrist och dels för att han inte är road av att prata om sig själv och dela med sig av för mycket av sitt privatliv.
- Jag låser inga dörrar, säger Skifs.
- Jag tycker fortfarande idén är strålande, det här med att folk tolkar varandras musik. Sedan är det ju det här andra som i likhet med "Stjärnorna på slottet" ska göras tittarvänligt och spännande, att det ska avslöjas saker. Den delen är jag inte så jätteroad av. Det är väl mest det som har gjort att jag är lite tveksam, och så är det fortfarande.
"Nyhetens behag är över"
Men kanske finns det ändå en öppning. Om inte nästa år, så senare. För Skifs säger själv att han funderar på om, och i så fall hur, programmet kan se ut i framtiden:
- Jag vet inte hur de tänker nu, för det går ju inte bara köra på i alla år. Nyhetens behag är över, och det kände man kanske redan i år, även om idén fortfarande är jättebra.
Får Skifs välja själv, då är Anders "Moneybrother" Wendin den svenska artist som han vill se i det populära programmet.
- Det vore kul. Jag gillar friskheten hos honom och vad det skulle gå att göra med hans låtar.
Det är kanske någon vars låtar du skulle vilja ge dig på, så att säga.
- Om tillfälle skulle ges så skulle det vara jättespännande att bita i. Han gör det så bra själv, men det skulle vara spännande vem som än gör det.
Fotnot: Expressen.se:s läsare kunde under tisdagen och onsdag kunde under tisdagen och onsdagen svara på frågan: Vilken artist skulle du helst se i "Så mycket bättre". Läsarna fick välja mellan sammanlagt 70 artister. På onsdagseftermiddagen hade 12 procent av alla som röstat valt Björn Skifs.